Sıkça Sorulan Sorular

Sızdırmaz, Hava almayan gıdaya uyumlu pet ambalajlar ile ürünlerimizi paketleyerek satın almaya hazır hale getiriyoruz
Kargo ücreti alıcı tarafından ödenir ve isteğinize göre tüm kargo firmaları ile gönderim yapilabilir.
Kurabiyelerimiz ise tazeliğini ambalajından çıkartılmadığı ve güneşe maruz kalmadığı taktirde ürün bilgisinde bulunan raf ömrüne kadar tazeliğini korumaktadır.
 Kullandılan malzemeler en kaliteli ve en bilindik markaların ürünleri olup, bütün ürünlerimizde kullandığımız malzemeleri ürünlerimizin açıklama kısmında detaylıca belirtiyoruz.
Fabrikamız Fatih Mahallesi 1194 Sokak No:10/A-B Sarnıç-Gaziemir-İzmir'de bulunmaktadır. 
Ürünlerimiz tüm Türkiye’ye kargo ile alıcı ödemeli gönderim yapabiliyoruz.
Alaçatı Ev Kurabiyecisi, adına yaraşır biçimde %100 ev kurabiyesidir. Hiçbir ürünümüzde katkı maddesi bulunmamaktadır. Bunun verdiği güven firmamızı çok kısa sürede ileriye götürebilmemizi sağlamıştır. Öncelikle Ege Bölgesinde başladığımız dağıtım ağımıza kısa sürede tüm Türkiye ve bazı ülkeler eklenmiştir. İlk günden bu yana lezzetimiz ve kalitemizde hiçbir değişim olmamıştır. Üretiminde sektörün en kaliteli hammaddelerini tercih etmektedir. Alaçatı Ev Kurabiyecisi, üretiminde yalnız kadınların çalıştığı bir firma olarak kurabiyeye yeni bir bakış açısı getiren yemesi zevkli minik kurabiyeleri sizlere sunarak ilklere imza atmıştır. Herkesin evlerine tekrar tekrar misafir olmak sürekli hedefimiz.
Alaçatı Ev Kurabiyecisi, adına yaraşır biçimde %100 ev kurabiyesidir. Hiçbir ürünümüzde katkı maddesi bulunmamaktadır. 
Kurabiyeleri korunaklı olacak bir şekilde paketliyoruz. Kırılmaması için korunaklı bir şekilde gönderiyoruz.
Yükleniyor...